سیستم همکاری در فروش حرفه ای همراه با 32 افزونه جانبی

یکی از قابلیت های کاربردی سایت های طراحی شده توسط ردی استودیو ، قابلیت بازاریابی حرفه ای و همکاری در فروش با کاربری آسان و قابل اعتماد است که ابزارهای بازاریابی همکارفروشی که برای رشد کسب و کار و کسب درآمد بیشتر نیاز دارید را در اختیار شما قرار میدهد. با قابلیت بازاریابی حرفه ای به رتبه بالاتر، افزایش ترافیک، کسب درآمد بیشتر خواهید رسید.

بدیهی هست که اگر شما صاحب یک فروشگاه اینترنتی یا حتی طراح سایت و یا هر شغل دیگری هستید، زمانی کار شما پیشرفت میکند که تبلیغات بیشتری انجام داده باشید. در عصر امروز تبلیغات موثر و هدف دار بهترین راه تبلیغات و جذب مشتری و کسب سود بیشتر از کسب و کار است. این قابلیت دارای یک داشبورد مدیریتی کاملاً انعطاف‌پذیر است که به شما امکانات زیادی در خصوص سفارشی‌سازی می‌دهد، درواقع شما می‌توانید مطابق با نیاز خود، طرح و امکانات مختلفی را اضافه و یا کم کنید.

ویژگی های قابلیت بازاریابی حرفه ای وردپرس

پیگیری دقیق بازاریابی: این افزونه به طور قابل اعتماد ارجاع های بازاریابی را حتی با سرور هایی که دارای حافظه تهاجمی هستند را ردیابی می کند.
بدون تداخل: این قابلیت هیچ مشکلی با افزونه های فروشگاه ساز و افزونه های عضو گیر ندارد و به راحتی با آن ها تعامل می کند.
گزارش گیری واقعی: بدون هیچ وقفه ای و در کمترین زمان ممکن آخرین گزارشات بازار یابی شما را اعم از ثبت نام کنندگان ، فروش، ارجاعات و… را اعلام می کند.

یکپارچگی کامل: به طور یکپارچه با 22 افزونه محبوب تجارت الکترونیک، عضویت، فرم و فاکتور وردپرس ادغام میشود.
قابلیت بازاریابی نامحدود: دارای قابلیت عضوگیری بی نهایت اکانت بازاریابی، فروش و سرویس.
قابلیت آگهی نامحدود: قابلیت افزودن بی نهایت بنر بازاریابی و یا لینک های متنی برای سرعت ترویج آگهی

پیگیری کدتخفیف: توانایی اتصال کد های تخفیف به حساب های بازاریابی خاصی فراهم است.

مدیریت آسان: کار با بالاترین امکانات بازاریابی مانند کار با بخش گزارشات، ویرایش بازاریابی های شخصی و مدیریت اکانت های ثبت نامی و.. فراهم است.
سازنده اتوماتیک اکانت بازاریابی: این امکان وجود دارد که کاربران به صورت اتوماتیک توانایی ثبت نام را داشته باشند.
امکان تایید دستی درخواست اکانت بازاریابی: امکان تایید به وسیله مدیریت سایت، تایید به شکل اتوماتیک و یا دستی وجود دارد.
محیط کاربری بازاریابی: داشبوردی در اختیار کاربران بخش بازاریابی قرار دارد که URL های هر محصول را می توان بازیابی کرد، خلاقیت ها را پیدا کرد و…
ارجاع لینک: کاربران بخش بازاریابی امکان ارجاع لینک خود و تولید مجدد لینک را دارا هستند.
انواع نرخ ارجاع: انتخاب بین نرخ ثابت و انواع نرخ ارجاع درصدی، بر اساس هر محصول.
ثبت نام آسان: دارای فرم ساده ای در بخش ثبت نام.
لینک های بازاریابی: این امکان وجود دارد که لینک ها را کوتاه و زیبا کنیم و یا به شکل عادی قرار دهیم.

تنظیم تاریخ انقضای کوکی: در این افزونه این امکان وجود دارد که هر تعداد روز دلخواه خودتان را برای نگه داری کوکی ها تنظیم کنید.
کد های کوتاه ساده: استفاده از کد های کوتاه هماهنگ با وردپرس در صفحه فرم لاگین ، ثبت نام و لینک ها و …
تنظیم دستی پیام ها: تمامی پیام ها اعم از پیام های ارسالی به مدیر، پیام تایید یک کاربر بازاریاب و …
اکسپورت داده ها به فرمت CSV: تمامی گزارشات حسابداری و مالی کاربران را می توان در این افزونه خروجی گرفت.
گزارش های پرداخت: می توانید به تمام ریز پرداخت ها دسترسی پیدا کنید.
توسعه برنامه نویسی راحت: این افزونه را به راحتی می توان خصوصی سازی کرد .

کارایی: این قابلیت به طور کامل تست و ساخته شده و با سرعتی دور از ذهن در تمامی سایت ها اعم از از بزرگ و کوچک کار می کند.
کاملا فارسی: با تمام زبان های دنیا به درستی کار می کند.
ساخته شده برای وردپرس: این قابلیت کاملا اختصاصی برای وردپرس طراحی شده و با تمامی اجزای وردپرس به درستی در تعامل است.
مستندات گسترده: این افزونه کاملا از طرف تیم سازنده آن حمایت می شود.
پشتیبانی جهانی: دارای پشتیبانی به هر زبان دنیا می باشد.
و صدها ویژگی کاربردی دیگر …

 

توضیحات افزودنی های افزونه AffiliateWP

پورتال همکارفروش

 پورتال همکار فروش جایگزین جدیدی برای پیشخوان همکاری در فروش است. یک رابط مدرن زیبا برای همکاران فروش شما فراهم می کند.

کدهای کوتاه

این افزودنی دارای 20 کد کوتاه برای کنترل دقیق روی افزودنی Affiliate Area Tabs است. کدهای کوتاهی برای هر برگه از پیشخوان همکارفروش ارائه می دهد.

زبانه های پیشخوان همکاری در فروش

به شما اجازه می دهد تا برگه های سفارشی را به پیشخوان همکاری در فروش اضافه کنید. هر برگه به یک صفحه وردپرس پیوند داده شده است که اضافه کردن و مدیریت محتوای برگه را بسیار آسان می کند.

اشتراک داشبورد

به همکاران فروش شما اجازه می دهد URL های ارجاعی را که ایجاد کرده اند به راحتی از داشبورد خود به اشتراک بگذارند.

گرویتی فرم

ایجاد یک فرم ثبت نام سفارشی برای همکاران فروش خود را با استفاده از افزونه فرم محبوب وردپرس، Gravity Forms، بسیار آسان می کند.

فرم های نینجا

ایجاد یک فرم ثبت نام همکار فروش را با استفاده از انعطاف پذیری افزونه Ninja Forms بسیار آسان می کند.

اطلاعات بازاریاب

اطلاعات مربوط به افرادی که از طریق لینک های بازاریابی وارد سایت شما شده اند را نشان می دهد. افزودنی Affiliate Info به سادگی اطلاعات ردیابی شده را نشان می دهد.

صفحات فرود 

به شما این امکان را می دهد که صفحات لندینگ اختصاصی را برای همکاران فروش خود ایجاد کنید که آنها می توانند بدون استفاده از پیوند همکار فروش تبلیغ کنند.

نرخ های محصول

با استفاده از این افزونه می توانید در سطح جهانی یک نرخ ارجاع جهانی محصول که همه همکاران فروش به اشتراک می گذارند را تنظیم کنید.

کد های qr

همکاران فروش می توانند URL خود را به عنوان یک کد QR ذخیره، چاپ یا از طریق رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارند.

محصولات مجاز

اگر شما بخواهید فقط محصولات خاصی را به عنوان همکاری در فروش قرار دهید باید افزودنی Allowed Products   را در کنار افزونه اصلی نصب نماید. در این صورت هر محصولی را که انتخاب نمایید، شامل لیست بازاریابی خواهد شد.

اجازه ارجاعات

با نصب افزودنی Allow Own Referrals در سایت می توانید این اختیار را به کاربر بدهید تا با امتیاز یا مبلغ دریافتی از کمیسیون سایت خرید انجام دهد.

ارجاعات پرداخت

نصب این افزودنی در این قابلیت به مشتری این امکان را می دهد که ارجاعات جاری را برای پرداخت های اشتراک یک همکار فروش انتخاب کند و پس از آن کمیسیون خرید را دریافت می کند.

نامک های سفارشی 

نامک های سفارشی همکاری در فروش به شرکت های وابسته اجازه می دهد “نامک” سفارشی خود را ایجاد کنند.

پیگیری لینک مستقیم

از طریق این قابلیت به همکاران فروش اجازه  می دهید بدون نیاز به لینک شرکت وابسته، مستقیماً از سایت خود به سایت شما لینک دهند.

لینک های ارجاع خارجی

به همکاران فروش اجازه می دهد تا صفحات خارجی مبتنی بر وردپرس را تبلیغ کنند. اگر صاحب دو سایت هستید و در سایت اول خود این قابلیت را داشته باشید، می توانید با استفاده از افزونه External Referral Links در سایت دوم لینک های بازاریابی را به سایت دوم خود ارجاع دهید.

ارجاعات در انتظار اجباری

با استفاده از این قابلیت تمام ارجاعات ایجاد شده توسط افزونه همکاری در فروش به وضعیت ” انتظار” تبدیل می شوند. تا زمانی که مدیریت سایت وضعیت آنها را به تائید تغییر دهد.

تابلوی امتیازات

این قابلیت به شما این امکان را می دهد که تابلوی امتیازات از زیرمجموعه های برتر خود را نشان دهید نمایش بورد رتبه بندی بازاریاب در وب سایت شما راهی برای تشویق بازاریابان برای فروش بیشتر شماست.

کمیسیون های مادام العمر

به شرکت های وابسته پیوند داده شده اجازه دهید بابت تمام خریدهای آتی توسط مشتری، کمیسیون دریافت کنند.

جزئیات سفارش

به بازاریابان اجازه دهید جزئیات سفارش، لینک های بازاریابی و … را در مورد ارجاعاتی که ایجاد کرده‌اند در زبانه جدیدی که در پیشخوان همکاری در فروش ایجاد می شود مشاهده کنند.

 آگاه ساز (Pushover)

این قابلیت به همکاران فروش شما این امکان را می‌دهد که تلفن یا رایانه خود را از طریق Pushover به سیستم وابسته شما، که توسط این قابلیت پشتیبانی می‌شود متصل کنند، به طوری که هر زمان که ارجاع جدیدی به حسابشان داده می‌شود، اعلان‌های را دریافت کنند.

ارجاعات مکرر

ارجاعات مکرر به شما امکان می دهد هر زمان که پرداخت اشتراک در عضویتی که توسط یک وابسته ارجاع شده است، کمیسیون های وابسته را ثبت کنید. به جای اعطای کمیسیون به وابستگان در ثبت نام اولیه، می توانید به ازای هر پرداختی که اعضا در طول عمر اشتراک خود انجام می دهند به آنها اعطا کنید.

REST API تمدید شده 

 عملیات ایجاد، به‌روزرسانی و حذف را به افزونه همکاری در فروش اضافه می‌کند و به توسعه‌دهندگان و برنامه‌های کاربردی خارجی کنترل کاملی بر داده‌ها در پایگاه‌های داده این قابلیت را می‌دهد.

نمایش کدهای تخفیف

به شما این امکان را می دهد که هر کد تخفیفی را که به یک بازاریاب اختصاص داده است را به آنها نشان دهید.

جایزه ثبت نام

با استفاده از این قابلیت می توانید یک جایزه ویژه مانند تخفیف و یا … برای شروع ثبت نام تعیین کنید. با استفاده از این حرکت بازاریابان بیشتری را برای ثبت نام ترغیب کنید .

ارجاعات ثبت نام 

به جای اعطای کمیسیون وابسته پس از تکمیل فروش، یا ارسال فرم ،هنگامی که کاربری که ارجاع داده اند، ثبت نام را تکمیل کرد، یک کمیسیون با نرخ ثابت به شرکت وابسته اعطا می کند. این معمولا زمانی اتفاق می افتد که کاربر فرمی را تکمیل می کند و یک حساب کاربری وردپرس در سایت شما ایجاد می کند.

شروع شناسه همکار فروش

یک شناسه سفارشی برای اولین همکارفروشی که ثبت نام می کند یا برای ثبت نام همکارفروش بعدی مشخص کنید.

اعتبار فروشگاه

با استفاده از این قابلیت جانبی افراد مشارکت کننده در فروش می توانند اعتبار کسب شده از همکاری در فروش در سایت شما را به کیف پول خود در سایت انتقال دهند و در صورت خرید مجدد از سایت شما، از این اعتبار هنگام پرداخت استفاده نمایند.

نرخ های طبقه بندی شده 

به شما این امکان را می‌دهد که همکاران فروش ، هر چه بیشتر نرخ‌های کمیسیون بالاتر به دست بیاورند و یا ارجاع‌های موفق‌تری که ایجاد می‌کنند، پاداش دهید.

تغییر مسیر ووکامرس

با استفاده از این قابلیت همکاران فروش پس از ورود به صفحه ووکامرس انتقال می یابند با استفاده از این افزونه می توانید مسیر ورود کاربران را تغییر دهید.

کیف پول همکار فروش

ارجاعات قابلیت همکاری در فروش را به عنوان اعتبار کیف پول ووکامرس پرداخت کنید.

Zapier

این افزودنی به شما امکان می دهد با استفاده از حساب Zapier خود، افزونه همکاری در فروش را با بیش از 700 سرویس وب مختلف متصل کنید.